12
اسفند

توری حصاری

توری حصاری یا فنس

توری حصاری یا فنس یکی از پرکاربردترین محصولات مفتولی می باشد که از جمله کاربردهایی آن می توان به جدا سازی و تعیین مرز محدوده ها و زمین و همچنین حفاظت اموال بدون ایجاد محدودیت بصری اشاره کرد. این محصول به علت سرعت اجرا، پایداری، مقاومت بالا در برابر رطوبت و پوسیدگی بسیار پرطرفدار می باشد.

جهت کسب اطلاعات تخصصی و انحصاری در زمینه پروژه خود و استعلام دقیق قیمت روز از طریق شماره های 66311078-021  ،66314233- 021 و 09125540901 با کارشناسان ما در تماس باشید.

انواع توری حصاری (فنس( بر اساس جنس تولید:

توری حصاری یا فنس مفتول سیاه: توری حصاری از جنس مفتول سیاه در مقابل رطوبت مقاوم نیست ودچار زنگ زدگی می شود از همین رو برای مناطق سرد و مرطوب کاربرد ندارد.اما میتواند در مناطق گرم و خشک گزینه گزینه مناسبی باشد.عمر این محصول درحدود 20 سال می باشد.

2-توری حصاری یا فنس مفتول گالوانیزه گرم:

پرکاربردترین نوع توری حصاری یا فنس که به راحتی در همه شرایط قابل استفاده می

باشد، توری حصاری با مفتول گالوانیزه گرم می باشد.در این محصول در واقع مفتول در حوضچه مذاب با پوشش روی پوشیده می شود و به علت دمای بالای حوضچه در این فرایند، محصول آن را گالوانیزه گرم  می گویند که از مزایای زیادی برخوردار است:

1- در مقابل تابش افتاب، خوردگی و پوسیدگی بسیار مقاوم است. و

2عمر مفید این محصول بالای 40 سال است.

3- رنگ شکیل نقره ای دارد.

3- توری حصاری یا فنس مفتول گالوانیزه با رو کش pvc

در این محصول رو ی مفتول گالولنیزه گرم روکشی از pvc کشیده شده است که باعث زیبایی بیشتر محصول شود و در رنگ های مختلف در هماهنگی با محل اجرای پروژه قابل تولید است.

کاربرد توری حصاری یا فنس

1-حصار کشی باغ ها و زمین های کشاورزی: بیشترین کاربرد توری حصاری در حصارکشی مزارع و باغ هاست و این محصول به علت قیمت مناسب، سرعت اجرا و پاسخ گویی به تمام نیازهای باغداران و کشاورزان بهترین گزینه می باشد.

2-قفس پرنده و حیوانات

3-استفاده از فنس در کارگاه های ساختمانی: جهت حفاظت افراد از سقوط در گودال ها و نقاط حفاری شده.

4-استفاده از توری حصاری در مناطق صنعتی مانند کارخانه ها، راه اهن فرودگاه و زمین های ورزشی و… که جهت تعیین حد و مرز هر کدام و ممانعت از دسترسی افراد و در بعضی موارد حیوانات کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات تخصصی و انحصاری در زمینه پروژه خود و استعلام دقیق قیمت روز از طریق شماره های 66311078-021  ،66314233- 021 و 09125540901 با کارشناسان ما در تماس باشید.