تلفن تماس: 09125540901 

قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی بسته به متراژ مورد نیاز، اندازه چشمه‌ها، وزن، ضخامت و نوع ایرانی و خارجی آن متفاوت است. توری های ایرانی به دلیل استفاده از مفتول گالوانیزه گرم و سرد قیمت بالاتری نسبت به توری مرغی خارجی آن دارند؛ زیرا که در نوع خارجی تنها از مفتول گالوانیزه سرد استفاده شده است. جهت استعلام قیمت توری مرغی مورد نظر با واحد فروش «فرا مفتول» در تماس باشید.


کدمحصولطول (m)عرض (cm)وزن (kg)چشمه (inch)قیمت (T)
1توری مرغی 45 120 6 3.4 183,000
2توری مرغی 45 120 7.2 3.4 200,000
3توری مرغی 45 120 8.5 3.4 281,000
توری مرغی فرامفتول

درباره توری مرغی

توری مرغی چیست؟
توری مرغی نوعی از توری های مفتولی با چشمه های شش ضلعی یا هگزاگونال است که از نظر ظاهری هم خانواده توری فرنگی و گابیون است . در واقع می توان گفت نازکترین و سبک ترین توری با چشمه شش ضلعی ( لانه زنبوری ) است . همانگونه که از نامش پیداست عمدتاً جهت محصور کردن حیوانات کوچک نظیر مرغ ، جوجه ، خرگوش و … استفاده می شود . البته از این محصول جهت حفاظت از گیاهان برای عدم ورود حیوانات به باغ یا باغچه نیز استفاده می گردد . با پهن کردن آن بر روی زمین و کف مرغدازی ها می توان از حفر گودال و ایجاد سوراخ توسط حیوانات مزاحم نیز جلوگیری کرد . این محصول در زبان انگلیسی به نامهای Chicken wire netting یا Poultry netting معروف است.

خصوصیات توري مرغي
توري مرغي یک پوشش همه کاره و ارزان قیمت است که می توان در اسرع وقت یک حصار برای حیوانات کوچک با آن ایجاد کرد . این قفس به سرعت می تواند ساخته شود و کار با آن بسیار آسان است.

سایر خصوصیات:

  • مقاومت عالی در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  • قدرت بالا و سطح صاف
  • دارای تهویه خوب
  • قابل انعطاف ، سبک و حمل و نقل آسان
  • مناسب جهت غذادهی به حیوانات

طول رول یا طاقه توری 45 متر طول است و در عرضهای 90 ، 100 ، 120 ، 150 و 180 سانتیمتر در بازار موجود است . اندازه سوراخها یا چشمه های توری یک اینچ (2 سانتیمتر) یا سه چهارم اینچ (2.5 سانتیمتر) می‌باشد.

تولید توری مرغی
توری مرغی کلاً به دو گونه تولید می شود:

  • توری گالوانیزه سرد
  • توری گالوانیزه گرم

توری گالوانیزه گرم موجود در بازار ایران، اکثراً بافت ایران بوده ، دارای وزن بیشتر ، استحکام بیشتر و قیمت بالاتر نسبت به نوع توری گالوانیزه سرد است .توری گالوانیزه سرد متعلق به کشور چین است که نیاز به توضیح ندارد که دارای کیفیت پایین تر ، دوام پایین تر و قیمت پایین تری است و معمولاً در مورد پروژه هایی پیشنهاد می شود که موقتی بوده و سریع جمع می شود . در مورد پروژه های بلند مدت اکیداً توصیه می کنیم که از نوع گالوانیزه گرم استفاده شود.

سایر محصولات

‌